Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Sezoni 1 – Episodi 7

306

Loading…

Lajmet për mrekullinë, që ndodhi në shesh, stimulojnë fenomenin rreth al-Masihit, por skepticizmi i Evës thellohet më tej. Rrugët e Jibrilit dhe Samerit ndahen për shkak të trazirave politike