Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Sezoni 1 – Episodi 7

174

Loading…

Policia kërkon Lamborghinin e Erdemit. Bou'Penga i bën një ofertë Kareemit. Trinity kërkon Schmausin dhe e gjen në Kili.