Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

12163

Loading…

U RREGULLUAN TITRAT! Bob Li gjen instruktorin e tij të vjetër Ratford O'Brajan që ta ndihmojë të gjejë qitësin. Najdina merr në pyetje Pejnin dhe një raportues i ofron Xhulit një marrëveshje.