Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

12564

Loading…

Bob Li gjen plumbin e vrasjes dhe kjo çon atë drejt një grupi radikal të milicisë dhe Ejsakut, kurse Nejdina me Pejnin gjendet në një lojë vdekjeprurëse, si macja me miun.