Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Sezoni 1 – Episodi 4

421

Loading…

Lucifer vendos të joshë Chloe-n për të kaluar tërheqjen që ndjen ndaj saj. Një vajzë zhduket. Amenadiel dhe Maze flasim për Lucifer-in.