Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

12365

Loading…

Në kohën kur shërbejnë në Afganistan, Bob Li dhe Ejsaku ndeshen me ideologji të kundërta. Nejdina heton çështjen e Ukrainasit, duke rënë në sy të puçistëve.