Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Sezoni 1 – Episodi 3 (I FUNDIT)

529

Loading…

Konti Dracula ia doli të shkojë në Angli; një botë e re pulsuese me gjak të freskët; dhe ai fillon planin e tij për të rritur numrin e vampirëve. Por pse gjithçka bazohet te vajza e zakonshme Lucy Uestenra?