Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Sezoni 1 – Episodi 3

262

Loading…

Një pjesëtar i Tarik-Amirit përpiqet të marrë në dorë drejtimin e klanit dhe siguron një aleat të fuqishëm. Eroli sigurohet që klani ta shikojë bashkë me Muradin.