Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

12160

Loading…

Bob Li përpiqet të kontaktojë Nadinën ndërkohë që i shmanget ndjekësve të tij dhe e vendos atë të hetojë mbi policin që mori meritat e kapjes së tij. Ajzak Xhonson përpiqet të organizojë jetën e tij të dyfishtë ndërkohë që përpiqet të gjejë Bob Linë.