Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Sezoni 1 – Episodi 2

386

Loading…

Shtohen tensionet në Izrael ndërkohë që oficerja e CIAs, Eva, kërkon përgjigje dhe një filmim dramatik i al-Masihit përhapet nw vend. Në Teksas, një pastor i dëshpëruar planifikon diçka.