Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

11269

Loading…

Bob Lija, Xhuli, Nadina dhe Ajzaku duhet të punojnë së bashku për tu futur në ambasadën ruse për të shpëtuar Merin, për t'i dhënë fund komplotit dhe për të provuar njëherë e mirë që Bob Lija është i pafajshëm.