Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

6258

Loading…

Punëtorët e centralit bërthamor dhe zjarrfikësit rrezikojnë jetën për të kontrolluar shpërthimin katastrofik në centralin e Çernobilit, më 1986, pa e ditur rrezikun e vërtet.