Seberg (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Seberg (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Seberg (2019)

413
  102 min  •  2019  •  HD  •  5.1

Loading…

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta në jetën e ikonës franceze, Jean Seberg. Në fund të viteve 1960, FBI e shënjestroi atë për shkak të përfshirjes së saj politike dhe romantike me aktivistin e të drejtave të të zinjve Hakim Jamal.