Scary Stories to Tell in the Dark (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Scary Stories to Tell in the Dark (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

3249
  108 min  •  2019  •  HD  •  6.4

Loading…

Në Hallouinin e viti 1968, Stela, një vajzë e dhënë pas shkrimit, bashkë me shokët e saj viziton një shtëpi të përhumbur. Por pa dashje, fëmijët zgjojnë një shpirt dhe një mallkim.