Sanju (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sanju (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Sanju (2018)

3029
  155 min     2018 HD 8.1

Loading…

“Veprimet e gabuara krijojnë histori interesante” do ishte shprehja që përkufizon jetën e Sanxhus. Por pas shumë vitesh kur të tërë kanë krijuar histori mbi jetën e tij, ai vendos të marr në dorë situatën dhe të rrëfej të vërtetën.