Sacrifice (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Sacrifice (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Sacrifice (2019)

531
  76 min  •  2019  •  HD  •  5.7

Loading…

Një djalosh i vogël aktor, me një fëmijëri të stuhishme dhe në fillimet e rritjes së tij tw parakohshme, lufton me shëndetin mendor të babait të tij.