Rogue Warfare (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Rogue Warfare (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Rogue Warfare (2019)

987
  103 min  •  2019  •  HD  • 

Loading…

Një grup ekspertësh ushtarakë nga SHBA, Rusia, Mbretëria e Bashkuar, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet elitar terrorist.