Robin Hood (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Robin Hood (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Robin Hood (2018)

4899
  116 min     2018 HD 5.3

Loading…

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi betejën midis të pasurve dhe të varfërve, por lufta e një populli për një jetë më të mirë.