Rise of the Footsoldier: Marbella (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Rise of the Footsoldier: Marbella (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Rise of the Footsoldier: Marbella (2019)

532
  85 min  •  2019  •  HD  •  5.4

Loading…

I sapodalë nga burgu, Pat kthehet në biznesin e tij të klubit të natës. Edhe pse mirë nga gjendja financiare, ai nuk resht së menduari për njeriun që e futi në burg dhe shkon në Marbela për të gjetur Frenk Herris dhe për të kryer hakmarrjen e tij.