Revenge (1990) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Revenge (1990)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Revenge (1990)

495
  104 min  •  2017  •  HD  •  6.2

Loading…

Xhej Kokran (Kevin Kostner), një pilot i sapodalë në pension i Marinës së SHBA-së, udhëton në Meksikë për të kaluar kohën me mikun e tij Tibi Mendez (Entoni Kuin), një biznesmen i fuqishëm, por i korruptuar. Ndërsa ndodhet atje, ai takon gruan e bukur të Tibit, Mirejën, e cila është e pakënaqur nga martesa e saj. Xheji dhe Mireja shpejt përfshihen në një lidhje të nxehtë, që do të ndryshojë rrjedhën e gjithçkaje...