[REC] 4: Apocalypse (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
[REC] 4: Apocalypse (2014)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

[REC] 4: Apocalypse (2014)

14485
  95 minuta  •  2014  •  Blu-ray  •  5.4

Loading…

Reporterja televizive Anxhela, shpëtohet nga ndërtesa dhe dërgohet në anije naftëmbajtëse për t'u ekzaminuar. Por është e panjohur për ushtarët nëse ajo mbart farën e një virusi misterioz demonik.