Realms (2018)

Realms (2018)

1489
  90 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.0

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë të mistershme në pyll. Ndërkohë që kriminelët bëhen gati për lëvizjen e tyre të radhës dhe pengjet mundohen të arratisen, fillojnë të kuptojnë se asnjëri prej tyre s'është i sigurt nga e liga që ekziston në atë shtëpi.