Rambo: Last Blood (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Rambo: Last Blood (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Rambo: Last Blood (2019)

6165
  89 min  •  2019  •  Full HD  •  6.5

Loading…

Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion.