Rambo 5: Last Blood (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Rambo 5: Last Blood (2019)

Loading...

101AVENTURA.AL

Rambo 5: Last Blood (2019)

3837
       HD

Loading…

Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion.