Ralph Breaks the Internet (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ralph Breaks the Internet (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Ralph Breaks the Internet (2018)

3765
  112 min     2018 HD 7.3

Loading…

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit. Por, zbulimi i kësaj bote të re, do të ketë aventura argëtuese dhe të vështira për ta...