Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981)

2892
  115 min   •  1981  •  HD  •  8.5

Loading…

Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark : Në 1936, arkeologu dhe aventurieri Indiana Xhons u punësua nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të gjetur Arkën e Marrëveshjes përpara se nazisti Adolf Hitler të merrte vesh mbi fuqitë e saj të mbinatyrshme.