Portrait of a Beauty (2008) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Portrait of a Beauty (2008) +18


PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Portrait of a Beauty (2008) +18

485
  108 min  •  2008  •  HD  •  6.5

Loading…

Lindur në një familje piktorësh të oborrit mbretëror, një vajzë detyrohet të mbartë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi ai vetëvritet. Gjërat ndërlikohen kur ajo takon një burrë i cili i vjedh zemrën.