Point Blank (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Point Blank (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Point Blank (2019)

2064
  86 min   •  2019  •  HD  •  5.7

Loading…

Të vendosur përballë bandave rivale dhe policëve të korruptuar, një infermier i urgjencës dhe një kriminel duhet të punojnë së bashku për të mbijetuar.