Plus One (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Plus One (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Plus One (2019)

1960
  99 min   •  2019  •  HD  •  6.6

Loading…

Beni dhe Alisa, shokë që prej gjimnazit, duke qenë ende singëll, bien dakord të shoqërojnë njëri-tjetrin në çdo dasmë ku i kanë ftuar. Por, shoqëria e gjatë dhe e fortë do të vihet në provë, pas një nate kur ata i kalojnë kufijtë e shoqërisë...