Pimp (2018)

Pimp (2018)

1375
  86 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.0

Një histori dashurie urbane që zhvillohet në rrugët e Bronksit. Një tutore e stërvitur nga i ati mbetet vetëm për t'u kujdesur për të dashurine dhe nënën e saj prostitutë, pasi i ati ndërron jetë.