Pati Patni Aur Woh (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Pati Patni Aur Woh (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Pati Patni Aur Woh (2019)

373
  126 min  •  2019  •  HD  •  6.0

Loading…

Çintu Tiagi është një njeri i zakonshëm i klasës punëtore i cili e gjen veten mes gruas së tij dhe një gruaje tjetër.