Papillon (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Papillon (2018)

Loading...

Papillon (2018)

5495
  133 min     2018 HD 7.1

Loading…

I dënuar në mënyrë të gabuar për vrasje, Henri Charriere formon një marrëdhënie të fortë me shokun e burgut dhe falsifikuesin e dënuar Luis Dega, në një përpjekje për të shpëtuar nga një koloni penale famëkeqe në Ishullin e Djallit.