Paper Towns (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Paper Towns (2015)

Loading...

Paper Towns (2015)

16924
  109 min     2015 HD 6.3

Loading…

Pas një nate të mbushur plotë me aventura, vajza që Kuentini kishte dashur gjatë gjithë jetës së tij, Margo, zhduket, duke lënë pas gjurmë që Kuentini dhe shokët e tij i ndjekin ku së shpejti do ta shohin veten në një udhëtim që do të jetë udhëtimi i jetës së tyre.