Overcomer (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Overcomer (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Overcomer (2019)

947
  119 min  •  2019  •  HD  •  6.4

Loading…

Trajneri i skuadrës së basketbollit, në një shkolle të krishterë, humb thuajse gjithë skuadrën e tij, për shkak të shpërnguljeve masive të qytetarëve, pasojë e mbylljes së fabrikës së qytetit. Në këto kushte, ai pranon të bëjë trajnerin e skuadrës së atletikës, të përbërë nga një vajze e vetme, që vuan nga astma dhe mbart një histori të dhimbshme jete.