Outlaw King (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Outlaw King (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Outlaw King (2018)

4387
  121 min     2018 HD 7.1

Loading…

Historia e vërtetë e Robert Brus, mbretit të vetëshpallur të Skocisë, i cili falë zgjuarsisë dhe kurajës së tij mundi ushtrinë Angleze 5 herë më të madhe në numër.