Otherhood (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Otherhood (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Otherhood (2019)

1314
  100 min   •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Pas injorimit të radhës për Festën e Mamasë, 3 mikesha vendosin të shkojnë në shtëpitë e djemve të rritur që të rifitojnë edhe një herë rolin e nënës në jetët e tyre, por gjatë kësaj aventure zbulojnë më shumë për veten dhe djemtë e tyre dhe fëmijët zbulojnë aspekte të reja nga jeta e mamave.