Once Upon A Deadpool (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Once Upon A Deadpool (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Once Upon A Deadpool (2018)

4193
  118 min     2018 HD

Loading…

Deadpooli takohet me Rasëllin, një mutant i zemëruar që jeton në jetimore. Kur Rasëlli bëhet objektivi i Kabllit (një ushtar që vjen nga e ardhmja), Deadpooli e kupton se do të ketë nevojë për ndihmë që të shpëtojë djalin. Komedi, aksion dhe satirë mbi kinematografinë.