Om Shanti Om (2007) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Om Shanti Om (2007)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Om Shanti Om (2007)

1961
  162 min     2007 HD 6.7

Loading…

Në vitet 1970, Omi, një aktor ambicioz, vritet, por menjëherë rimishërohet në ditët e sotme. Mundohet të zbulojë misterin e vdekjes së tij dhe të gjejë Shantin, dashurinë e jetës së tij të kaluar.