OldBoy (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
OldBoy (2013)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

OldBoy (2013)

9423
  104 minuta     2013 HD 5.8

Loading…

Një ekzekutiv marketingu, rrëmbehet dhe mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur papritur lihet i lirë, ai fillon një mision për të zbuluar me çdo kusht kush organizoi dënimin e tij të tmerrshëm, por e gjen veten në mes të një rrjete komplotesh dhe sprovash të jashtëzakonshme...