Ode to Joy (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ode to Joy (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Ode to Joy (2019)

306
  97 min  •  2019  •  HD  •  6.3

Loading…

Çarli ka një çrregullim neurologjik, ndaj emocionet e forta, veçanërisht gëzimi, e bën t'i bjerë të fikët. Ai jeton me vëllain e tij. Puna si bibliotekar i jep një ambient të qetë, por Franceska hyn në bibliotekë dhe në jetën e tij.