Obey (2018)

Obey (2018)

1377
  96 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.5

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t'u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi e vë në dilemë nëse duhet t'i bashkohet protestave mbi vrasjen e një njeriu me ngjyrë në lagjen e tij, apo një jete të re me të.