No Surrender (2018) aka Karmouz War – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
No Surrender (2018) aka Karmouz War
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


No Surrender (2018) aka Karmouz War

2623
  114 min  •  2018  •  HD  •  6.4

Loading…

Një oficer policie egjiptian kthehet kundër sistemit, për të mbrojtur parimet dhe idealet e tij. Filmi daton nga mbretërimi i mbretit Faruk, para revolucionit të vitit 1952 në okupimin anglez të Egjiptit.