Nightshift (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Nightshift (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Nightshift (2018)

3954
  81 min   •  2018  •  HD  •  4.0

Loading…

Emi fillon punën e saj të re në turnin e natës në një hotel me një të kaluar të frikshme. Ajo bëhet dëshmitare e vrasjeve që përsëriten në një cikël. Emi duhet të gjejë një mënyrë për t'i shpëtuar vrasësit të çmendur dhe të shpëtojë klientët e hotelit.