Ne Zha (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ne Zha (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ne Zha (2019)

536
  110 min  •  2019  •  HD  •  7.6

Loading…

I lindur me fuqi të veçanta, një djalë rekrutohet për të luftuar demonët dhe për të shpëtuar komunitetin që e ka frikë atë.