Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)

Loading...

Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)

1537
  89 min     2019 HD 5.7

Loading…

Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t'i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave dhe te qarave të çuditshme?