My Tomorrow, Your Yesterday (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
My Tomorrow, Your Yesterday (2016)

Loading...

My Tomorrow, Your Yesterday (2016)

2960
  111 min     2016 HD 7.6

Loading…

Jetët e Emit dhe Takahoshit ishin si dy planete që kalojnë pranë njeri tjetri por që takohen rrallë. Edhe pse e shkuara dhe e ardhmja e tyre nuk do përputhen kurrë, kjo nuk do të thotë që nuk mund të shijojnë të tashmen që kanë bashkë.