Müslüm (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Müslüm (2018)

Loading...

Müslüm (2018)

1178
  126 min     2018 HD 8.2

Loading…

Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur "Myslym Baba", jeta dhe dramat e tij.