Mortal Engines (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Mortal Engines (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Mortal Engines (2018)

3048
  128 min     2018 HD 6.4

Loading…

Në një botë post-apokaliptike ku qytetet shkatërrojnë dhe konsumojnë njëri-tjetrin për të mbijetuar, Tomi dhe guximtarja Hester takohen në Londër dhe përpiqen të ndalojnë një komplot vdekjeprurës.