Montana (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Montana (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Montana (2014)

12157
  98 min     2014 HD 5.4

Loading…

Në rrugët e vështira të Londrës Lindore, një ish ushtar dhe një djalosh 14-vjeçar thurin një plan për t'u hakmarrë kundër bosit të fuqishëm të kokainës dhe policëve që ka korruptuar ai. Gjatë stërvitjes së tij djaloshi mëson domëthënien e vërtetë të miqësisë, nderin dhe respektin.