Monos (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Monos (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Monos (2019)

203
  102 min  •  2019  •  Full HD  •  7.3

Loading…

Në majë të një mali, tetë adoleshent gueril me armë kujdesen për një peng edhe për një lopë. Duke luajtur lojëra dhe duke bërë rituale si kulte, fëmijët janë të lirë në xhungël, por kur pengu përpiqet të arratiset, fillojnë problemet.